Obecnie prowadzimy już trzynasty subsydiowany program szkoleniowy „Transformacyjny Lider” w województwie świętokrzyskim jedynie dla NGO (nie dla firm). Beneficjentami będą wolontariusze, którzy czują potrzebę rozwoju w dziedzinie umiejętności liderskich.

Największymi etapami planowanego procesu nauki stana się:
– Cztery warsztaty kompetencyjne: „Rozwój i transformacja zespołu”, „Funkcje i zadania szefa w NGO”, „Kreowanie innowacyjności” a także „Jak uczyć i przygotowywać dorosłych do pracy”.
– Symulacje Szkoleniowe: „Biznesowe Scrabble” i „Sales Board”.
– Interaktywne Wyjazdy Integracyjne z wyzwaniami związanymi z obozowaniem pod namiotem.
Rzec jasnawyrwane z kontekstu symulacje oczywiście nie sprowokują do zmiany postaw i zachowań. Dlatego też, wszyscy dostaną również narzędzia: „Wirtualny Barometr Kultury Organizacyjnej”, „Piramida Rozwoju i Pracy” i Sesję „Analiza Przyczynowa” z wykorzystaniem teorii WIOSNA.
Projekty i Wyjazdy Integracyjne adresowane są przede wszystkim do kierowników liniowych, którzy chcą pomóc swojej karierze.
Przez najbliższe dwa tygodnie rekrutujemy chętnych wspierających mentorów do nadzorowania wyjazdów team building. Kandydaci powinni potrafić opanować kajak na rzece typu Poprad, wiązać podstawowe węzły wspinaczkowe a dodatkowo hamować i skręcać na nartach lub desce w stopniu średniozaawansowanym. Wyłoniony instruktor będzie wykonywał funkcje wspierające dlatego może być osobą poczatkujacą.
Gorąco zachęcamy do składania dokumentów.

DODATKOWE FAKTY – ĆWICZENIA I WYJAZDY INTEGRACYJNE

Koszt: 650 zlotych brutto za cztery dni warsztatów i wyjazdów.
Koszt zawiera w sobie: uczestnictwo w zajęciach, nasze autorskie opracowania i podsumowania zajęć, licencje na wszystkie poznane gry, lunche z karty w restauracji, przejazd naszym busem w obie strony, meldunek w kameralnym hotelu, wyjazd integracyjny.
Miejsce zajeć: centrum kongresowe Warta
Opcje spędzania czasu po zajęciach i gry integracyjne to: jazda gokartem, hydroterapia i grota solna. Płatność karta na miejscu.
Koordynatorzy procesu: Dorota Owczarska, Karol Adamczyk

Pozycje książkowe na szkolenia i wyjazdy:

Liker Jeffrey K., Convis Gary L. “Droga Toyoty do Lean Leadership”, Ford Henry “Moje Życie i Dzieło”, Kobolewska J.: Środki masowego oddziaływania., Kay J., Podstawy sukcesu firmy, Krzysztof Obłój. „Zarządzanie strategiczne w teorii i przypadkach”.

Literatura opcjonalna na zajęcia i szkolenia integracyjne:

„Terapie wspomagające rozwój osób z autyzmem ” – Grażyna Dąb, „Depresja i próby samobójcze młodzieży. Sposoby przeciwdziałania i reagowania” – dr hab. Tadeusz Czech, „Psychoanaliza z perspektywy działania i języka” – prof. dr hab. Tadeusz Bułka, „Pamięć. Fakty i złudzenia”, – dr hab. Krzysztof Piga, „Microsoft Windows 98” – Karolina Polak, „Czas psychologiczny: wymiary, struktura, konsekwencje” – prof. dr hab. Adam Gawron, „Kontakt psychiczny w małżeństwie i rodzinie” – dr Anna Piga, „Funkcjonalna ocena wzroku i proces wspomagania rozwoju widzenia u dzieci słabowidzących z niepełnosprawnością złożoną.” – Jerzy Stachan.

POPRZEDNIE KONFERENCJE I WYJAZDY INTEGRACYJNE

Przykłady zagadnień wydarzeniach:
• Pełniejsze zrozumienie metod prowadzenia skutecznej sprzedaży przez telefon.
• Świadomość potrzeb i oczekiwań klienta
• Poprawa umiejętności planowania i organizowania własnej pracy.
• Rozwój umiejętności zarządzania i kierowania procesem zmian
• Świadomość problemów, jakie tworzą różnice kulturowe w relacjach gospodarczych.
• Analiza, jak w praktyce lepiej planować i organizować własną pracę.
• Planowanie roku, miesiąca, tygodnia i dnia
• Ile kosztuje wdrożenie systemowego coachingu w firmie?
• Przygotowanie do sprzedaży telefonicznej.
• Zaburzenia na płaszczyźnie relacji i ich wpływ na płaszczyznę rzeczową rozmowy.
• Długość, szerokość i… góra lodowa potrzeb – cechy produktu.
• Budowanie wizerunku sprzedawcy i wizerunku firmy w kontakcie telefonicznym.
• Analiza pozycji, szans i zagrożeń stron w negocjacjach handlowych – kupującego i sprzedającego.