HRowcy dla dzieci z domów dziecka

Firma szkoleniowa Training Projects serdecznie zaprasza Państwa do udziału w projekcie charytatywnym  „HR dzieciom”, którego celem jest wsparcie finansowe dzieci z domów dziecka na terenie województwa śląskiego.

Wśród firm, które wezmą udział w projekcie, wylosujemy:

  • 3 bezpłatne, jednodniowe szkolenia zamknięte dla pracowników działów HR (w ramach każdego szkolenia zapraszamy do 15 uczestników z wylosowanej firmy) – w formie warsztatów lub gier symulacyjnych, na dowolny z tematów znajdujących się w ofercie naszej firmy
  • 10 pełnych rocznych abonamentów na wszystkie usługi w portalu HRmapa.pl

Zasady projektu są bardzo proste:

1. zorganizuj wśród swoich pracowników (działu HR, całej firmy – dowolnie) zbiórkę środków na wybrany przez Ciebie dom dziecka. Taka zbiórka nie wymaga żadnej zgody – gdyż w myśl prawa zbiórka wśród pracowników, na zamkniętym terenie zakładu pracy, nie jest zbiórką publiczną

2. Zebrane środki (kwota nie ma znaczenia) przekaż dla dowolnie wybranego domu dziecka z województwa śląskiego. W dowolny sposób – np. przelew.

3. prześlij nam do 20 grudnia 2016 informację (na adres kontakt@symulacje.edu.pl) że przekazałeś środki na dom dziecka – podaj nazwę/adres wybranego domu dziecka, oraz imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby z działu HR odpowiedzialnej za zbiórkę.

I to wszystko. 21 grudnia w drodze losowania wyłonimy 10 firm, które dostaną roczny bezpłatny abonament na wszystkie usługi w HRmapa.pl oraz 3 firmy, które otrzymają od nas 1 dzień szkolenia zamkniętego (dla grupy do 15 pracowników działu HR) gratis.

Zapraszamy do udziału w projekcie,

Zespół Training Projects.

Kontakt

By otrzymać niezobowiązującą, wstępną ofertę szkolenia, napisz na kontakt@symulacje.edu.pl
albo wpisz swój e-mail lub telefon.


  1. Wychowanek on 16 czerwca 2017 at 18:36 napisał:

    Chciałabym Państwo bardzo serdecznie podziekować za akcje. Nasz dom dziecka w Zabrzu otrzymał wsparcie od firmy Mostostal, a wiem że potem ta firma wygrała Państwa szkolenie. Co prawda to był ukłn dla Mostostalu i dzieci wprost nic z tego nie miały – ale takie konkursy tylko promują dobroczyność i pomoc dzieciom , nie tylko w naszym domu, za co serdecznie Fundacji dziękuję. Mam nadzieję na więcej takich konkursów i wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>