Oferujemy szkolenia i warsztaty biznesowe oparte o gry negocjacyjne i handlowe, gry biznesowe, planszowe symulacje strategiczne. Nasze programy opieramy na modelach, które sami sprawdziliśmy w pracy menedżera, oraz technikach wzmacniających motywację do codziennego stosowania nowych umiejętności (np. Mapa Rozwoju).

W czym jesteśmy dobrzy?

Nie znamy się na wszystkim. Jednak wg. Rankingu Firm Szkoleniowych jesteśmy jedną drugą najlepszą na rynku firmą w dziedzinie szkoleń menedżerskich i biznesowych oraz gier symulacyjnych.

Klienci (zobacz listę referencyjną) cenią nas za trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim i ciekawymi osobowościami, staranne dopasowanie programów do potrzeb konkretnej grupy, dużą liczbę interaktywnych gier i symulacji, oraz skupianie się na problemach danej firmy (rozwiązywanie ich na warsztatach) a nie na teorii.

Jak wyglądają nasze gry? zobacz film:

Szkolenia menedżerskie i gry biznesowe prowadzą:

rafał
RAFAŁ SZCZEPANIK
Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building.
Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.
iwona
IWONA PIGA
Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 500 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.
ADAM PASTERNAK
W ciągu ostatnich 15 lat prowadził programy rozwojowe m.in. dla Grupy Lotos, Henkel, MAN Bus, BZ WBK, czy EFL. Tworzył i prowadził warsztaty związane z zarządzaniem zespołem i projektami, przywództwem, zarządzaniem strategicznym i psychologią biznesu. Wcześniej przeprowadził kilka procesów fuzji i przejęć, kierował restrukturyzacją jednej z większych grup kapitałowych w Polsce. Współautor książki „Firma jak Kamorra” – powieści i poradnika dot. myślenia strategicznego. Łączy doświadczenie menedżera z nietypowym wykształceniem: inżynierskim i psychologicznym.

4.9/5 - (22 votes)