Oferujemy szkolenia i warsztaty biznesowe przydatne w rozwoju menedżerów, handlowców i specjalistów. Prowadzimy także gry negocjacyjne i handlowe, planszowe symulacje strategiczne. Nasze programy opieramy na modelach, które sami sprawdziliśmy w pracy menedżera, oraz technikach wzmacniających motywację do codziennego stosowania nowych umiejętności (np. Mapa Rozwoju).

W czym jesteśmy dobrzy?

Nie znamy się na wszystkim. Jednak wg. Rankingu Firm Szkoleniowych (więcej: pulshr.pl) jesteśmy jedną drugą najlepszą na rynku firmą w dziedzinie szkoleń menedżerskich i biznesowych oraz gier symulacyjnych, a trzecią w dziedzinie szkoleń handlowych. W rankingu “22 najlepszych polskich trenerów” (więcej: szkolenia-opinie.edu.pl) znalazło się 4 trenerów Training Projects (najlepszy wynik w Polsce), w rankingu firm najchętniej polecanych przez środowisko HR (więcej: salon24.pl) zajęliśmy trzecie miejsce.

Klienci cenią nas za trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim i ciekawymi osobowościami, staranne dopasowanie programów do potrzeb konkretnej grupy, dużą liczbę interaktywnych gier i symulacji, oraz skupianie się na problemach danej firmy (rozwiązywanie ich na warsztatach) a nie na teorii.

Szkolenia menedżerskie i gry biznesowe prowadzą:

rafał
RAFAŁ SZCZEPANIK
Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii “gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building.
Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

iwona
IWONA PIGA
Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 500 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

ADAM PASTERNAK
W ciągu ostatnich 15 lat prowadził programy rozwojowe m.in. dla Grupy Lotos, Henkel, MAN Bus, BZ WBK, czy EFL. Tworzył i prowadził warsztaty związane z zarządzaniem zespołem i projektami, przywództwem, zarządzaniem strategicznym i psychologią biznesu. Wcześniej przeprowadził kilka procesów fuzji i przejęć, kierował restrukturyzacją jednej z większych grup kapitałowych w Polsce. Współautor książki „Firma jak Kamorra” – powieści i poradnika dot. myślenia strategicznego. Łączy doświadczenie menedżera z nietypowym wykształceniem: inżynierskim i psychologicznym.

Witek
WITOLD MOCKAŁŁO
Doświadczony trener i menedżer. Przez 20 lat pracował w firmach farmaceutycznych na stanowiskach od przedstawiciela medycznego, menedżera regionalnego, dyrektora sprzedaży do dyrektora generalnego. Wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery zagraniczne firmy farmaceutyczne: Mepha Ltd, Bioforce, IDH, Permamed. Pracownik naukowy Wydziału Farmacji UMŁ. Absolwent The Coaching Academy London.
Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami pracowniczymi, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, sprzedaży i negocjacji.

Jola
JOLANTA URAN GĘDŁEK
Trener umiejętności miękkich i menedżerskich, menedżer projektów szkoleniowych. Od kilkunastu lat pracuje też jako menedżer projektów związanych z wdrażaniem ocen okresowych i modeli kompetencyjnych.Pracowała w firmachprodukcyjnych, w projektach związanychz restrukturyzacją, tworzeniem struktur holdingowych i rozwojem sprzedaży. Ekspert w Radzie Ekspertów Personalnych przy Małopolskim Związku Pracodawców LEWIATAN.
Certyfikowany trener AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE. Od 16 lat specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, komunikacji zarządzania zmianą), oraz warsztatach rozwoju osobistego i integracyjnych.

Trenerzy
4.8 (96%) 10 votes