Symulacja strategiczna opracowana na indywidualne zamówienie

Tworzymy interakatywne gry menedżerskie, integracyjne i symulacje strategiczne. Trenerom wewnętrznym i działom personalnym oferujemy gry, które wzbogacą jakość i atrakcyjność prowadzonych przez nich szkoleń, wyjazdów integracyjnych i wydarzeń firmowych. Projektujemy i pomagamy zrealizować scenariusze dla grup liczących od 3 do 300 osób.

Od 10 lat projektujemy i prowadzimy gry, które zamieniają nawet najtrudniejsze tematy szkoleniowe w pełne emocji wydarzenia. Gwarantujemy skuteczną naukę przez doświadczenie i niespotykaną trwałość efektu edukacyjnego. Jeśli sądzisz, że finanse czy optymalizacja produkcji są nudne, poznaj nasze gry. Sprawimy, że uczestnicy Twoich szkoleń poproszą wieczorem o przedłużenie zajęć, nawet kosztem atrakcyjnej imprezy. „Strategia kosztowa” albo „optymalizacja procesu zmiany” okażą się ciekawsze niż najlepsza zabawa.

Chętnie zaprojektujemy Państwa Grę. Będzie ona znakomitym narzędziem wspomagającym:

• Program wprowadzania do firmy nowych pracowników. Osoby te, uczestnicząc w symulacji, w ciągu jednego dnia będą mogły zrozumieć istotę strategii, rynek i kluczowe procesy w Państwa firmie. Interaktywna gra pozwoli zastąpić prezentacje. Da to podobny efekt jak wykorzystanie symulatora w szkoleniu pilota samolotu. Symulator przyspiesza naukę i sprawia, że pracownik nie tylko zapamięta, ale też zrozumie i przećwiczy nabyte informacje.
  • Szkolenia wewnętrzne – gra pozwoli uczyć myślenia i zarządzania strategicznego, podejmowania decyzji, racjonalnego gospodarowania pieniędzmi i innymi zasobami Państwa firmy, rozumienia jak w Państwa firmie powstają koszty i przychody, jak działa rynek i Państwa konkurencja.
  • Assessment center – symulacja pozwoli zweryfikować umiejętności decyzyjne, analityczne, planistyczne, myślenie strategiczne, a także role przyjmowane w zespole.
  • Wyjazdy integracyjne i wydarzenia firmowe – bo gra, poza walorem edukacyjnym, to także fascynująca drużynowa zabawa. Większość pracowników wciągnie tak, że nie będą chcieli iść na kolację. Ma atrakcyjną fabułę, „zaraża” bardziej niż hazard, jest rozgrywana na barwnej planszy z ciekawymi rekwizytami (m.in. specjalne monety), a na ekranie „na żywo” pokazywane są aktualne wyniki poszczególnych drużyn.

Grę opracowalibyśmy wspólnie z Państwem – by jak najdokładniej odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Gdy symulacja będzie gotowa, przygotujemy Państwa trenerów lub menedżerów do jej prowadzenia (samodzielnie lub wspólnie z nami). Następnie przekażemy wieczystą licencję. Dzięki temu staną się Państwo właścicielami jedynej w swoim rodzaju gry oddającej Państwa biznes, a nawet dostosowującej się do niego (grę można zmodyfikować np. gdy zmienią Państwo strategię). Oczywiście grę możemy też udostępnić w języku angielskim, jeśli chcieliby Państwo stosować ją też w innych oddziałach firmy.