Symulacja produkcyjna stworzona na indywidualne zamówienie

Symulacja produkcyjna stworzona na indywidualne zamówienie

Szukają Państwo symulacji dot. zarządzania produkcją, zaprojektowanej specjalnie dla siebie? Takiej, która oddaje specyfikę działania Państwa firmy, produkcji, wyrobów?

Chętnie zaprojektujemy Państwa Grę.

Będzie ona znakomitym narzędziem wspomagającym:

• Program wprowadzania do firmy nowych operatorów, brygadzistów i kierowników. Osoby te, uczestnicząc w symulacji, w ciągu jednego dnia będą mogły zrozumieć istotę procesu produkcji w Państwa firmie. Interaktywna gra pozwoli zastąpić prezentacje. Da to podobny efekt jak wykorzystanie symulatora w szkoleniu pilota samolotu. Symulator przyspiesza naukę i sprawia, że pracownik nie tylko zapamięta, ale też zrozumie i przećwiczy nabyte informacje.
  • Szkolenia wewnętrzne – gra pozwoli uczyć optymalizacji produkcji, filozofii LEAN, podejmowania decyzji, racjonalnego gospodarowania pieniędzmi i innymi zasobami Państwa firmy, rozumienia jak w Państwa firmie powstają koszty i przychody.

Grę opracowalibyśmy wspólnie z Państwem – by jak najdokładniej odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Gdy symulacja będzie gotowa, przygotujemy Państwa trenerów lub menedżerów do jej prowadzenia (samodzielnie lub wspólnie z nami). Następnie przekażemy wieczystą licencję. Dzięki temu staną się Państwo właścicielami jedynej w swoim rodzaju gry oddającej Państwa produkcję, a nawet dostosowującej się do niej (grę można zmodyfikować np. gdy zmienią Państwo strategię). Oczywiście grę możemy też udostępnić w języku angielskim, jeśli chcieliby Państwo stosować ją też w innych oddziałach firmy.

Projektowaniem symulacji zajmujemy się od 10 lat – tworzymy gry dla klientów w Polsce i za granicą. Opracowaliśmy symulacje banków, firm produkcyjnych, farmaceutycznych, browaru, firmy kurierskiej, telekomunikacyjnej, energetycznej, drukarni, firmy badawczej, developera działającego na rynku mieszkaniowym, hurtowni i innych. Dla wielu klientów prowadziliśmy też „gotowe”, bardziej uniwersalne gry.