Symulacja projektu stworzona na indywidualne zamówienie

Szukają Państwo symulacji zarządzania projektem – opracowanej specjalnie dla siebie? Takiej, która oddaje specyfikę działania Państwa firmy, istotę Państwa nietypowych projektów?

Chętnie zaprojektujemy Państwa Grę. Będzie ona znakomitym narzędziem wspomagającym wewnętrzne szkolenia dotyczące kierowania projektami.

Grę opracowalibyśmy wspólnie z Państwem – by jak najdokładniej odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Gdy symulacja będzie gotowa, przygotujemy Państwa trenerów lub menedżerów do jej prowadzenia (samodzielnie lub wspólnie z nami). Następnie przekażemy wieczystą licencję. Dzięki temu staną się Państwo właścicielami jedynej w swoim rodzaju gry oddającej Państwa projekty. Oczywiście grę możemy też udostępnić w języku angielskim, jeśli chcieliby Państwo stosować ją też w innych oddziałach firmy.

Tworzeniem symulacji zajmujemy się od 10 lat – projektujemy gry dla klientów w Polsce i za granicą. Opracowaliśmy symulacje projektów marketingowych, produkcyjnych, związanych z reorganizacją czy wdrażaniem zmian. Dla wielu klientów prowadziliśmy też „gotowe”, bardziej uniwersalne gry.