Szkolenia biznesowe

Kontakt

By otrzymać niezobowiązującą, wstępną ofertę szkolenia, napisz na kontakt@symulacje.edu.pl
lub zadzwoń pod 537 370 573 albo wpisz swój numer telefonu.


Dlaczego warto skorzystać z naszych gier?

 • Interaktywna symulacja planszowa – emocjonująca nauka przez doświadczenie
 • Praktyczne, biznesowe podejście – uczymy narzędzi i rozwiązań, które sami sprawdziliśmy jako menedżerowie
 • Użyteczna wiedza gotowa do zastosowania od zaraz
 • Połączenie fascynującej gry z dyskusjami, analizami, pracą z narzędziami
 • Szkolenie prowadzone w przyjaznej, partnerskiej atmosferze

Kto prowadzi symulację?

 • Praktycy: doświadczeni menedżerowie wyższego szczebla
 • Od 14 lat szkolą najbardziej uznane polskie firmy i międzynarodowe koncerny
 • Jedni z najlepszych polskich trenerów (rankingi Pulsu HR, KPMG i Profit)
 • Autorzy książek o tematyce menedżerskiej
 • Symulację poprowadzi dwóch trenerów

Klienci o nas

 • Trener przygotował grę w sposób rzetelny, fachowy. Wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale i zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Izabela Wojciechowska, Neuca S.A.
 • Gra została zaprojektowana od zera, co wymagało od twórców dużego zaangażowania i zrozumienia specyfiki Banku. Została wykonana z dużą pomysłowością, jest bardzo użyteczna i atrakcyjna.
  Bartłomiej Szmajdziński, Sygma Banque S.A.
 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska – Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed
Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych* jesteśmy drugą najlepszą firmą szkoleniową w Polsce. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Jesteśmy zespołem byłych menedżerów – obecnie trenerów i coachów. Przez kilkanaście lat zarządzaliśmy firmami i zespołami. Z czasem zauważyliśmy, że największą frajdę sprawia nam rozwijanie ludzi. Dlatego założyliśmy fundację Training Projects.

Szkolenia biznesowe dla firm

Oferujemy szkolenia i warsztaty biznesowe przydatne w rozwoju menedżerów, handlowców i specjalistów. Prowadzimy także gry negocjacyjne i handlowe, planszowe symulacje strategiczne. Nasze programy opieramy na modelach, które sami sprawdziliśmy w pracy menedżera, oraz technikach wzmacniających motywację do codziennego stosowania nowych umiejętności (np. Mapa Rozwoju).

Prowadząc szkolenia warsztatowe i projektując gry symulacyjne, korzystamy też z naszych pozabiznesowych doświadczeń. Rafał Szczepanik – rozmawiając o projektach, motywacji i przywództwie – opowiada, jak zorganizował wyprawę na biegun południowy albo kierował zespołem w Himalajach. Iwona Piga i Andrzej Niemczyk, mówiąc o komunikacji i współpracy, opowiadają o zespołach, którymi kierowali pod żaglami na Bałtyku. Gerard Sigmundzik odwołuje się do doświadczeń w organizacji wielkich koncertów i imprez promocyjnych (czego nauczył się od U2 a wykorzystał w biznesie?). Z Witkiem Mockałło wszyscy rozmawiają o tym, jak odremontował sportowy kabriolet Volvo z 1967r… (i wbrew pozorom jest to rozmowa bardzo szkoleniowa).

Działamy nie tylko dla zysku. Jako fundacja 1/3 zysków przeznaczamy na cele charytatywne – głównie wspieranie edukacji kreatywnej, przedsiębiorczej i interpersonalnej dzieci.

Tematyka naszych szkoleń:

Każdy z przygotowywanych przez nas programów powstaje na konkretne zamówienie – nie mamy więc gotowych programów „z półki”. Specjalizujemy się w następujących tematach

 1. Szkolenia biznesowe dla menedżerów: zarządzanie firmą, przywództwo i kierowanie zespołami, motywowanie, delegowanie, coaching, zarządzanie projektami.
 2. Treningi miękkie: komunikacja i praca w zespole, zarządzanie czasem, asertywność, radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie konfliktów, kreatywność, podejmowanie decyzji, prowadzenie prezentacji
 3. Warsztaty handlowe: sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta
 4. Gry symulacyjne dot. zarządzania projektami, sprzedażą, strategicznego, finansami, produkcją, czasem, zespołem, gry decyzyjne i komunikacyjne

Zapraszamy do kontaktu (kontakt@symulacje.edu.pl lub tel. 537 3700 573)- chętnie umówimy się na wstępną rozmowę telefoniczną lub spotkanie, dopytamy o Państwa oczekiwania i prześlemy naszą propozycję szkolenia.

W czym jesteśmy dobrzy?

Nie znamy się na wszystkim. Jednak wg. Rankingu Firm Szkoleniowych (więcej: pulshr.pl) jesteśmy jedną drugą najlepszą na rynku firmą w dziedzinie szkoleń menedżerskich i biznesowych oraz gier symulacyjnych, a trzecią w dziedzinie szkoleń handlowych. W rankingu „22 najlepszych polskich trenerów” (więcej: szkolenia-opinie.edu.pl) znalazło się 4 trenerów Training Projects (najlepszy wynik w Polsce), w rankingu firm najchętniej polecanych przez środowisko HR (więcej: salon24.pl) zajęliśmy trzecie miejsce.

Klienci cenią nas za trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim i ciekawymi osobowościami, staranne dopasowanie programów do potrzeb konkretnej grupy, dużą liczbę interaktywnych gier i symulacji, oraz skupianie się na problemach danej firmy (rozwiązywanie ich na warsztatach) a nie na teorii.

Szkolenia menedżerskie i gry biznesowe prowadzą:

rafałRAFAŁ SZCZEPANIK
Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building.
Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

IWONA PIGAiwona
Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 500 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

ADAM PASTERNAK
W ciągu ostatnich 15 lat prowadził programy rozwojowe m.in. dla Grupy Lotos, Henkel, MAN Bus, BZ WBK, czy EFL. Tworzył i prowadził warsztaty związane z zarządzaniem zespołem i projektami, przywództwem, zarządzaniem strategicznym i psychologią biznesu. Wcześniej przeprowadził kilka procesów fuzji i przejęć, kierował restrukturyzacją jednej z większych grup kapitałowych w Polsce. Współautor książki „Firma jak Kamorra” – powieści i poradnika dot. myślenia strategicznego. Łączy doświadczenie menedżera z nietypowym wykształceniem: inżynierskim i psychologicznym.

WitekWITOLD MOCKAŁŁO
Doświadczony trener i menedżer. Przez 20 lat pracował w firmach farmaceutycznych na stanowiskach od przedstawiciela medycznego, menedżera regionalnego, dyrektora sprzedaży do dyrektora generalnego. Wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery zagraniczne firmy farmaceutyczne: Mepha Ltd, Bioforce, IDH, Permamed. Pracownik naukowy Wydziału Farmacji UMŁ. Absolwent The Coaching Academy London.
Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami pracowniczymi, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, sprzedaży i negocjacji.

gerard
GERARD SIGMUNDZIK
Trener i coach ICF, wcześniej szef i menadżer zespołów handlowych i produkcyjnych. Przez 18 lat budował, prowadził i rozwijał różne zespoły sprzedażowe i serwisowe w dużych koncernach branży FMCG. Prowadził duże projekty firmowe, uczestniczył we wprowadzaniu międzynarodowych standardów i procesów do krajowych struktur Kompani Piwowarskiej. Wcześniej przez 4 lata w FPM Mikołów pracował jako menedżer zespołów produkcyjnych. Zarządzał logistyką wysyłki wyrobów gotowych, wydziału obróbki skrawaniem, transportem międzywydziałowym, pracą działu kuźni i hartowni, oraz rozdzielni wydziałowych.

JolaJOLANTA URAN GĘDŁEK
Trener umiejętności miękkich i menedżerskich, menedżer projektów szkoleniowych. Od kilkunastu lat pracuje też jako menedżer projektów związanych z wdrażaniem ocen okresowych i modeli kompetencyjnych.Pracowała w firmachprodukcyjnych, w projektach związanychz restrukturyzacją, tworzeniem struktur holdingowych i rozwojem sprzedaży. Ekspert w Radzie Ekspertów Personalnych przy Małopolskim Związku Pracodawców LEWIATAN.
Certyfikowany trener AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE. Od 16 lat specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, komunikacji zarządzania zmianą), oraz warsztatach rozwoju osobistego i integracyjnych.

 

Szkolenia biznesowe
4.8 (95%) 8 votes