Gry projektowane na indywidualne zamówienie

Kontakt

By otrzymać niezobowiązującą, wstępną ofertę szkolenia, napisz na kontakt@symulacje.edu.pl
lub zadzwoń pod 537 370 573 albo wpisz swój numer telefonu.


Dlaczego warto skorzystać z naszych gier?

 • Interaktywna symulacja planszowa – emocjonująca nauka przez doświadczenie
 • Praktyczne, biznesowe podejście – uczymy narzędzi i rozwiązań, które sami sprawdziliśmy jako menedżerowie
 • Użyteczna wiedza gotowa do zastosowania od zaraz
 • Połączenie fascynującej gry z dyskusjami, analizami, pracą z narzędziami
 • Szkolenie prowadzone w przyjaznej, partnerskiej atmosferze

Kto prowadzi symulację?

 • Praktycy: doświadczeni menedżerowie wyższego szczebla
 • Od 14 lat szkolą najbardziej uznane polskie firmy i międzynarodowe koncerny
 • Jedni z najlepszych polskich trenerów (rankingi Pulsu HR, KPMG i Profit)
 • Autorzy książek o tematyce menedżerskiej
 • Symulację poprowadzi dwóch trenerów

Klienci o nas

 • Trener przygotował grę w sposób rzetelny, fachowy. Wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale i zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Izabela Wojciechowska, Neuca S.A.
 • Gra została zaprojektowana od zera, co wymagało od twórców dużego zaangażowania i zrozumienia specyfiki Banku. Została wykonana z dużą pomysłowością, jest bardzo użyteczna i atrakcyjna.
  Bartłomiej Szmajdziński, Sygma Banque S.A.
 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska – Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed
Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych* jesteśmy drugą najlepszą firmą szkoleniową w Polsce. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Pilot, nim siądzie za sterami Boeinga, spędza wiele godzin w symulatorze wiernie odzwierciedlającym kokpit prawdziwego samolotu. Jeśli lata Boeingiem, nie szkoli sie na symulatorze Airbusa. Coraz więcej polskich pracowników robi podobnie. Szkolą się w symulatorze będącym makietą ich firmy, a nie „jakiejś firmy”.

Szukasz gry zaprojektowanej specjalnie dla siebie? Takiej, która oddaje specyfikę działania Twojej firmy, Wasz model biznesowy, rynek albo zachowania klientów? Symulacji, którą wykorzystasz podczas wdrażania nowych pracowników do firmy, uczenia ich jak działa Wasz biznes i na czym polega Wasza strategia?

Poszukujesz symulacji, która podniesie świadomość biznesową, ekonomiczna, finansową i rynkową pracowników? Uczestnicy Twoich szkoleń odczuwają już przesyt „tradycyjnych” form warsztatowych – chcesz im zaproponować coś nowego?

Potrzebujesz gry, która będzie kluczowym momentem eventu organizowanego dla najważniejszych dla klientów?

Potrzebujesz interaktywnej i pasjonującej gry, która uczy bardzo specyficznych umiejętności, rozwija postawy albo sprawdza określone kompetencje kandydatów do pracy?

Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi „Tak”, chętnie zaprojektujemy Twoją Grę.

Nie zrobimy tego DLA Ciebie, ale WSPÓLNIE Z Tobą. Stworzymy pomysł, napiszemy grę, a potem przetestujemy ją na grupie testowej. Wreszcie zaprojektujemy plansze, wyprodukujemy żetony lub inne rekwizyty…

Nasze symulacje tworzą uznani trenerzy, którzy doświadczenie biznesowe zdobywali jako menedżerowie najwyższego szczebla w renomowanych firmach. Projektowaniem gier zajmujemy się od 10 lat i mamy w tym największe w Polsce doświadczenie. Opracowaliśmy symulacje banków, firm produkcyjnych, farmaceutycznych, browaru, firmy kurierskiej, telekomunikacyjnej, energetycznej, leasingowej, drukarni, firmy badawczej, developera działającego na rynku mieszkaniowym, hurtowni i innych.

Jest sześć powodów, dla których warto wybrać nasze gry i symulacje:

 • Największe doświadczenie w Polsce. Symulacje i gry projektujemy od ponad 10 lat, w tym czasie stworzyliśmy ich ponad 100. Mamy największe i najdłuższe w Polsce doświadczenie w tej dziedzinie.
 • Dobre zrozumienie nawet trudnych zagadnień. Uczestnicy naszych symulacji zaczynają rozumieć to, czego nie mogli zrozumieć na podstawie książek czy wykładów, np. zasady obiegu pieniądza w firmie, płynność finansową itp.
 • Dobre odzwierciedlenie złożoności działania firmy. Nasze symulacje w pełni oddają współzależność pomiędzy wszystkimi dziedzinami biznesu (finanse, marketing, logistyka itp.), dlatego znakomicie uczą całościowego rozumienia i postrzegania biznesu, strategicznego spojrzenia na przedsiębiorstwo oraz zależności pomiędzy działami firmy.
 • Dobre odzwierciedlenie kultury organizacyjnej polskich firm. Nasze symulacje są opracowane i testowane w Polsce, odzwierciedlają znakomicie polskie realia gospodarcze.
 • Trenerzy, którzy prowadzą symulacje, są jednocześnie ich twórcami. Nie są jedynie wykonawcami zagranicznej licencji, doskonale rozumieją własne symulacje i potrafią tak je poprowadzić (a nawet zmodyfikować) by efekt edukacyjny był maksymalny. Rafał Szczepanik, szef zespołu tworzącego gry, został w rankingu Profitu i KPMG uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w dziedzinie gier symulacyjnych.
 • Wszyscy trenerzy tworzący gry strategiczne pracowali wcześniej jako członkowie zarządu lub menedżerowie wyższego szczebla w renomowanych polskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Uczą tego, co sami sprawdzili w praktyce.

Ranking Firm Szkoleniowych

Gry projektowane na indywidualne zamówienie
5 (100%) 1 vote