Zarządzanie sprzedażą i sprzedaż

Gra sprzedażowa projektowana na indywidualne zamówienie

Szukają Państwo gry sprzedażowej zaprojektowanej specjalnie dla siebie? Takiej, która oddaje specyfikę działania Państwa firmy, model biznesowy, rynek albo zachowania klientów?

Poszukują Państwo gry, która będzie kluczowym momentem eventu organizowanego dla najważniejszych dla klientów?

Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi „Tak”, chętnie zaprojektujemy Państwa Grę.
Będzie ona znakomitym narzędziem wspomagającym:

• Program wprowadzania do firmy nowych pracowników. Osoby te, uczestnicząc w symulacji, w ciągu jednego dnia będą mogły zrozumieć istotę strategii, rynek i kluczowe procesy w Państwa firmie. Interaktywna gra pozwoli zastąpić prezentacje. Da to podobny efekt jak wykorzystanie symulatora w szkoleniu pilota samolotu. Symulator przyspiesza naukę i sprawia, że pracownik nie tylko zapamięta, ale też zrozumie i przećwiczy nabyte informacje.
  • Szkolenia wewnętrzne – gra pozwoli uczyć myślenia i zarządzania strategicznego, podejmowania decyzji, racjonalnego gospodarowania pieniędzmi i innymi zasobami Państwa firmy, rozumienia jak w Państwa firmie powstają koszty i przychody, jak działa rynek i Państwa konkurencja.
  • Assessment center – symulacja pozwoli zweryfikować umiejętności decyzyjne, analityczne, planistyczne, myślenie strategiczne, a także role przyjmowane w zespole.
  • Wyjazdy integracyjne i wydarzenia firmowe – bo gra, poza walorem edukacyjnym, to także fascynująca drużynowa zabawa. Większość pracowników wciągnie tak, że nie będą chcieli iść na kolację. Ma atrakcyjną fabułę, „zaraża” bardziej niż hazard, jest rozgrywana na barwnej planszy z ciekawymi rekwizytami (m.in. specjalne monety), a na ekranie „na żywo” pokazywane są aktualne wyniki poszczególnych drużyn.
Grę opracowalibyśmy wspólnie z Państwem – by jak najdokładniej odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Gdy symulacja będzie gotowa, przygotujemy Państwa trenerów lub menedżerów do jej prowadzenia (samodzielnie lub wspólnie z nami). Następnie przekażemy wieczystą licencję. Dzięki temu staną się Państwo właścicielami jedynej w swoim rodzaju gry oddającej Państwa biznes, a nawet dostosowującej się do niego (grę można zmodyfikować np. gdy zmienią Państwo strategię). Oczywiście grę możemy też udostępnić w języku angielskim, jeśli chcieliby Państwo stosować ją też w innych oddziałach firmy.Projektowaniem symulacji zajmujemy się od 10 lat – tworzymy gry dla klientów w Polsce i za granicą. Opracowaliśmy symulacje banków, firm produkcyjnych, farmaceutycznych, browaru, firmy kurierskiej, telekomunikacyjnej, energetycznej, drukarni, firmy badawczej, developera działającego na rynku mieszkaniowym, hurtowni i innych. Dla wielu klientów prowadziliśmy też „gotowe”, bardziej uniwersalne gry.